вечерние платья женская одежда блузка женская плаття блуза женский топ сантегра петербург дикий ямс для женщин магазин косметики мертвого моря
  • Zverte sa do našej starostlivosti

    Kožná klinika je súkromné zdravotnícke centrum v odbore dermatovenerologie a estetickej medicíny. Poskytujeme komplexnú zdravotnú starostlivosť v liečbe kožných a pohlavných ochorení. Zároveň sa staráme i o krásu pokožky z hľadiska estetickej medicíny.

  • Kožná klinika

    V našom zariadení poskytujeme nadštandardné služby so zameraním na komplexnú starostlivosť o kožu - nielen z medicínskeho hľadiska liečby závažných kožných ochorení - ale i z estetického hľadiska výkonmi korektívnej dermatologie a laseroterapie.

     

Nadštandardné služby

Kožná klinika je súkromné zdravotnícke centrum v odbore dermatovenerologie a estetickej medicíny. Poskytujeme komplexnú zdravotnú starostlivosť v liečbe kožných a pohlavných ochorení.

Najčastejšie zákroky

Korekcia vrások, ošetrenia IPL, fotorejuvenizácia - fotoomladenie kože, dermatochirurgia, odstraňovanie nežiaducich kožných výrastkov, kozmetické ošetrenia...

Najčastejšie ochorenia

Atopický ekzém (dermatitída), Psoriáza, Acne vulgaris, Rosacea, Pigmentové nevy a iné benígne útvary na koži, Malígne nádory kože.

Oznamy

Presťahovali sme sa

07 / 12 / 2015
Nová adresa Hlavná 9, 93101 Šamorín

Darčekové poukážky

07 / 12 / 2015
Možnosť zakúpiť darčekové poukážky v rôznej cenovej hodnote na Vami zvolenú procedúru, ošetrenie alebo zákrok.

Otváracie hodiny počas sviatkov

07 / 12 / 2015
Počas Vianočných sviatkov ordinujeme: - 23.12.2015 od 8:00-12.00, - 27.12. od 7.30-12:00. Zatvorené v dňoch 26.12., ...

Sme partnermi Zdravotných poistovní

poistovne